«Air Astana» әуе компаниясының өкілдерімен кәсіптік бағдар беру жұмысы

Бүгін, кәсіптік бағдар беру мақсатында «Air Astana» әуе компаниясының өкілдері білім беру мектептерінің оқушыларымен бейнеконференция өткізді. Кривощеково орта мектебінің оқушылары да қатысқан болатын. Студенттер осы авиакомпаниямен, сонымен қатар авиатехник, ұшқыш сияқты мамандықтармен танысты. Осы бейнеконференцияның арқасында студенттер қызықты сұрақтарын қоя алды.

Возможно, это изображение 10 человек, вертолет и текст «air astana Un Air Astana Мансаптык Мумк.ндиктер Карьерные Возможности Air Astana 12:00 astana 51% женщины 6000+ СОТРУДНКОВ 49% мужчины Средний возраст- ода 76% операционный персонал в программе мероприятия; Опрогремнва 24% 24 адиинистративный персонал airastana пкодгоповки аематенОви тИпотов Отратнна аващимо Ролыгрыш канкурса СКНИК AB-INITIO AB- FTEJerez Калешак Вворо Albus320 FlyArystan Группа компаний Air Astana astana КАК сред. возраст стран маршрутов АвИаТехНИКОМ или пилотом с АВИАКОМПАНИЕИ AIR ASTANA? 12.10.2024 2024 12:00 ONLINE Для этой конференции включен непрерывный чат. Здесь вы можете найти Ссылка регистрации: https://dck.ru/30mHty Уникальная нозгиржнасть узнать больше በርር1 IRodACCaH»

Дата публикации: 12.10.2024